Ma olen suur audioraamatute ja podcastide fänn, sest audioformaat võimaldab mul samal ajal teha midagi muud -trenni, koristada, hambaid pesta. Aastate pikku olen leidnud mulle enimmeeldinud podcastid, millest nüüd järgnevates lõikudes lühidalt ka räägin. Soovitan ka kõiki ise kuulata ja äkki leiad just endale midagi meeelepärast.

Tim -Ferriss show

Timi podcast on mulle väga huvipakkuv kuna tema külalised on ettevõtjad, sportlased ja oma ala tipud. Mulle meeldib kõige rohkem selle podcasti juurest just asjaolu, et Tim proovib "High performerite" harjumusi lahti mõtestada ja leida, mis on ühist edukatel inimestel. Lisaks podcastile on Tim autoriks raamatusarjale 4-hour ja hiljuti avaldas Tools of Titansja Tribe of Mentorsi raamatu.

Impact Theory

Tegu on Tom Bilyeu pool tehtud podcastiga, mille eesmärk on intervjueerida erinevaid inimesi eri valdkondatest. See taskuhäälin on mõeldud inimestele, kes on huvitatud just enesearengust.

Talk Python to me

Tegu on podcastiga, mis räägib Python programmeerimiskeelest ja sellega seonduvast. Tegu on väga huvitava podcastiga kui sa oled arendaja ja sulle pakub huvi Pythoniga seonduv. Saates räägitakse mitmetest huvitavatest Pythoni projektidest. Saade on eelkõige arendajatele mõeldud.

Kevin Rose Podcast

Kevin Rose on aredaja, kes on teinud ka mitmeid rakendusi, millest võib rohkem lugeda siit.  Tegu on  podcastiga, mida on muidu mõnus kuulata koduteel või tööle / kooli minnes.

We Study Billionaires

Podcasti eesmärk on lugeda miljardäre raamatuid ja intervjueerida miljardäre, et saada ülevaade, mis neil kõigil ühist on. See podcast on sulle, kui sulle meeldib börs ja investeerimne.

Podcastide kuulamiseks kasutan Google podcasti,mis minu arvates on hetkel parim variant taskuhäälingute kuulamiseks Androidil.